Geçmiş Etkinlikler

Doğuma Hazırlık Eğitimi

Tarih: 14 Mart 2022

Akademia'nın Bahçesi'nde lise gençleriyle Mindfulness konuştuk.

Gençlerle Mindfulness Atölyesi 

Lise öğrencisi gençler tarafından kurulmuş, gönüllü esasına dayalı bir platform olan Akademia’nın Bahçesi’nde zorlayıcı anlarda Mindfulness’ı nasıl kullanabileceğimizi konuştuk.

Tarih: 14 Mart 2022

Attachment Parenting - Bağ Odaklı Ebeveynlik Zirvesi'nde Şefkatli Ebeveynlik Konuştuk

28 Kasım 2021 tarihinde Attachment Parenting Türkiye tarafından düzenlenen Bağ Odaklı Ebeveynlik Zirvesi’nde Şefkatli Ebeveynlik Konuştuk. Bu konuşmanın başlığı “Ebeveynlikte Özşefkat – Kendimle Birlikte Seni De Sevebilir Miyim?” idi.

Tarih: 28 Kasım 2021

Şefkatli Bilge Liderlik Eğitimi

Şefkatli Bilge Liderlik eğitimini 28 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirdik. Hayatın her alanında sıkça gördüğümüz hızlı ve hırslı liderlik modelleri artık revaçta değil. Dünya bunun yerine önce insani değerler için çalışan, farkındalığı yüksek ve azimli liderliği keşfediyor; artık Şefkatli Bilge Liderlik devri başladı.

Dünya ölçeğinde, uzun vadede organizasyonlar ve bireyler için sürdürülebilir ve doyurucu sonuçlar getirmeyen eski model liderlik yöntemlerindeki sıkıntıları gözlemleyen birçok şirket artık çalışanları için mindfulness, öz şefkat, sosyal zeka ve meditasyon gibi eğitimleri sunmaktadır.

Empati bariyerine takılmak ne demek? Neden zorlu kararları eyleme geçirmekten kaçınıyoruz?

Bu interaktif çalışmada yeni çağın farkında ve şefkatli liderlik modelini katılımcılarla birlikte keşfettik.

Tarih: 28 Şubat 2022

Lineadecor AŞ ile Mindfulness ile Tanışma Eğitimi

Lineadecor AŞ ile 30 Kasım 2021’de Mindfulness ile Tanışma online eğitimimizi tamamladık.

Tarih: 30 Kasım 2021

Bolu'da 2 Gün - Mindfulness Unplugged

Mindfulness Unplugged Eğitimi, Bolu Gazelle Otel.

7-9 Kasım 2021’de Bolu Gazelle Otel’in müthiş doğasında gerçekleştirdiğimiz Mindfulness Unplugged eğitiminde mindfulness’ın en temel kavram ve pratiklerini öğrenme şansımız oldu. Sürekli “online” olduğumuz bugünlere farkındalıklı bir mola verebilmek için elektrik-elektronik ekipmanlara ihtiyacı en aza indirecek şekilde, sunum ve barkovizyon gibi cihazların kullanımı olmadan tamamen deneyimsel olarak çalıştık.

Tarih: 7-9 Kasım 2021

Mindful Ebeveynlik Webinarı

Terumo Turkey ile Tekirdağ’da 2 günlük Mindfulness Unplugged eğitiminde  birlikteydik.

Tarih: 24-26 Eylül 2021

Terumo Firması ile Mindfulness Eğitimi 25-26 Eylül, Tekirdağ

24-26 Eylül 2021 tarihlerinde Tekirdağ’da 2 günlük Mindfulness Unplugged eğitiminde Terumo Tıbbi Cihazlar AŞ ailesiyle birlikteydik. Uzun geçen pandemi dönemi sonrası keyifli bir ortamda, Mindfulness temelleri ve pratikleriyle tanışan kurum çalışanları Mindfulness’ın günlük yaşamda ve iş hayatında uygulanabilir olduğunu deneyimleyerek öğrendiler. Temelleri; sistematik ve bilimsel olan Mindfulness Temelli Stres Azaltma programına dayanan bu iki günlük eğitimden keyifli anılarla ayrıldık. Hem mindfulness pratiklerini hem de mindful iletişim biçimlerini deneyimsel olarak edinmeleri mümkün oldu. 

Tarih: 24-26 Eylül 2021

EmailArayınWhatsappHızlı Kayıt