Mindfulness Atölyeleri ve Workshoplar

Mindfulness Atölyeleri ve Workshoplar

Mindfulness atölye, seminer ve workshoplarına katılarak Mindfulness ve MBSR ile tanışmanız, fikir sahibi olmanız veya eski bilgilerinizi tazelemeniz mümkün. 8 haftalık programların haricinde bu 1-3 saatlik atölyelerde; çeşitli mindfulness pratiklerini deneyimleyebilir, mindfulness’ın temel kavramlarıyla tanışabilir veya bilginizi pekiştirebilirsiniz. Bu çalışmalarda teoriler ve deneyimsel çalışmalar genelde bir arada sunulur. Daha uzunca bir zaman ayıramadığınız durumlarda veya öncelikle mindfulness ile tanışmak istediğinizde bu atölye ve webinarlar oldukça yol gösterici olabilir.

Mindfulness Atölyeleri ve Workshop

1 Saat - Online

11-14 yaş için uygun olan bu çalışmada öğrenciler mindfulness temel kavramlarıyla ve basit pratikleriyle tanışacaklar. Mindful olmadığımızda kendilerinde neler olduğunu ve bunlara nasıl bilinçli bir şekilde yaklaşabileceklerini keşfedecekler. Mindfulness’ı eğlenceli ve somutlaştıran bir anlatımla sunan bu workshop, öğrencilere mindfulness ve basit temel pratikleri öğretmeyi amaçlar. Bu workshop yaklaşık 1 saat sürer. Çalışma okullar ve küçük gruplar için Türkçe veya İngilizce sunulabilir.

Kimler İçin Uygun?

11 – 14 yaş arası katılımına uygundur.

MBSR Programı

Türkiye’de de bireyler için Mindfulness Temelli Stres Azaltma (MBSR) programları yüz yüze veya online olarak sunulmaktadır. Uluslararası sertifikasyon süreçlerinden geçen yetkin, iyi pratik kurallarını takip eden ve kişisel mindfulness pratiğini devam ettiren bir eğitmenin sunduğu MBSR dünyanın her yerindeki aynı MBSR müfredatı ve uygulamasını takip eder.

KAYIT OLUN

ÖN KAYIT FORMU

Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı – MBSR Ön Kayıt Formu

Merhaba. Lütfen doğru bilgileri girdiğinizden emin olun. 

Mindfulnes hakkında daha ayrıntılı bilgi için Mindfulness Nedir yazımızı, MBSR hakkında ayrıntılı bilgi için MBSR sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

EmailArayınWhatsappHızlı Kayıt