Mindfulness Atölyeleri ve Workshoplar

Öz Şefkatli Yaşam Atölyesi

Mindfulness atölye, seminer ve workshoplarına katılarak Mindfulness ve MBSR ile tanışmanız, fikir sahibi olmanız veya eski bilgilerinizi tazelemeniz mümkün. 8 haftalık programların haricinde bu 1-3 saatlik atölyelerde; çeşitli mindfulness pratiklerini deneyimleyebilir, mindfulness’ın temel kavramlarıyla tanışabilir veya bilginizi pekiştirebilirsiniz. Bu çalışmalarda teoriler ve deneyimsel çalışmalar genelde bir arada sunulur. Daha uzunca bir zaman ayıramadığınız durumlarda veya öncelikle mindfulness ile tanışmak istediğinizde bu atölye ve webinarlar oldukça yol gösterici olabilir.

Öz Şefkatli Yaşam Atölyesi

2 Saat - Online

Öz şefkatli yaşam ve içten dışa farkındalık bir kuşun iki kanadı gibi; uçmak için ikisine de ihtiyaç duyarız.

Öz şefkatli farkındalığın temel kavramlarıyla tanışacağımız bu atölyede amacımız kendimizle başlayan arkadaşlığı ve sevecenliği ilişkilerimize taşımak. Deneyimsel olan bu atölyede temel öz şefkatli farkındalık meditasyon ve beden hareketleri yer alır. Dr. Christopher K. Germer ve Dr. Kristin Neff tarafından standardize edilen ve ölçeklendirilen Mindfulness Temelli Öz Şefkat programlarındaki akademik literatüre dayandırılır.

Kimler İçin Uygun?

İlgi duyan her yetişkinin katılımına uygundur.

MBSR Programı

 Türkiye’de de bireyler için Mindfulness Temelli Stres Azaltma (MBSR) programları yüz yüze veya online olarak sunulmaktadır. Uluslararası sertifikasyon süreçlerinden geçen yetkin, iyi pratik kurallarını takip eden ve kişisel mindfulness pratiğini devam ettiren bir eğitmenin sunduğu MBSR dünyanın her yerindeki aynı MBSR müfredatı ve uygulamasını takip eder.

KAYIT OLUN

ÖN KAYIT FORMU

Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı – MBSR Ön Kayıt Formu

Merhaba. Lütfen doğru bilgileri girdiğinizden emin olun. 

Mindfulnes hakkında daha ayrıntılı bilgi için Mindfulness Nedir yazımızı, MBSR hakkında ayrıntılı bilgi için MBSR sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

EmailArayınWhatsappHızlı Kayıt