fbpx

Mindfulness Atölyeleri ve Workshoplar

Mindful Babalar Atölyesi

Mindfulness atölye, seminer ve workshoplarına katılarak Mindfulness ve MBSR ile tanışmanız, fikir sahibi olmanız veya eski bilgilerinizi tazelemeniz mümkün. 8 haftalık programların haricinde bu 1-3 saatlik atölyelerde; çeşitli mindfulness pratiklerini deneyimleyebilir, mindfulness’ın temel kavramlarıyla tanışabilir veya bilginizi pekiştirebilirsiniz. Bu çalışmalarda teoriler ve deneyimsel çalışmalar genelde bir arada sunulur. Daha uzunca bir zaman ayıramadığınız durumlarda veya öncelikle mindfulness ile tanışmak istediğinizde bu atölye ve webinarlar oldukça yol gösterici olabilir.

Mindful Babalar Atölyesi duygu badur

Mindful Babalar Atölyesi

2,5 Saat - Online

"Bir babanın çocuğuna ve kendine verebileceği en güzel hediye kendi farkındalığıdır."

Mindfulness ile tanışmak veya mevcut bilgileri pekiştirmek, temel Mindfulness meditasyonlarıyla tanışmak, ortaklık bilincinden beslenerek rahat bir paylaşım ortamında bulunmak ve Mindful ebeveynlik ipuçları almak isteyen babalar içindir. Yaklaşık 2 saat süren bu interaktif atölyede farkındalık, mindfulness hakkında yanlış bilinenler, sınır koyma, nezaket, şefkat ve bakım verme kavramlarının cinsiyetten bağımsız olarak her insan için nasıl uygulanabilir ve doğal olduğunu keşfedebiliriz. Mindfulness bir hayat becerisi olduğundan; buradan edinilen beceriler sadece ebeveynlikte değil, partnerlik, iş ilişkileri ve gündelik hayattaki stresi karşılamak için de kullanılabilir.

MBSR’ın bel kemiğini oluşturan bu prensipleri yaşamda bir rehber kaynak gibi kullanmak çok gerçekten dönüştürücüdür. Bu atölyenin amacı, her bir prensibe derinlemesine bakabilmek, yaşamdan güncel örneklerle desteklemek, tutumları tam anlamıyla kavramak ve sonra bunları kendi yaşamımıza nasıl taşıyabileceğimizle ilgili bir içsel çalışma ve grup paylaşımı yapmaktır. 

Kimler İçin?

→ Bakım veren babalar katılabilir.

→ Atölye içeriği bakım verilen çocuğun yaşından bağımsızdır. Hayat boyu kullanılabilecek becerilere odaklanır.

→ Mindfulness ile henüz tanışmamış veya MBSR, MBCT veya MSC programlarını bitirmiş kişiler için de uygundur.

Mindfulness Eğtimi hakkında bilgi almak için linke tıklayarak şimdi ziyaret edin.

Haberim Olsun!

Shopping Basket